Ogłoszenia

22.01.2013

Podaruj 1%

03.12.2012

Świąteczny apel

Za chwile święta,wygodnie zasiądziemy przy stole zastawionym jedzeniem i wszelkim dobrem.A tam w zimnej budzie czy pod gołym zimnym niebem nasi przyjaciele.Nie wszystkie przeżyja,ale dzieki waszej wrażliwości wiele można uratować.Najbardziej potrzebne są im domy i ciepło dobrych delikatnych rąk człowieka! Potrzebna jest Wasza wrażliwości na ich los.Prosimy nie bądz obojętny,bo obojętność tak samo boli jak złe traktowanie.Pies na łańcuchu nie ma szans na znalezienie jedzena,schronienie,a przeciez czuje myśli,szczekaniem prosi!!!Koty są nam bardzo potrzebne,bo tam gdzie wolno żyja nie ma szczurów i innych gryzoni.Można śmiało powiedzieć,że pracują dla nas dla ludzi!Nie bądzmy wiec obojętni-reagujmy na krzywde,złe traktowanie i los naszych braci mniejszych!!!Mamy dużo psiakow i kociakow do wykarmienia więc jeśli możesz być dla nich świetym Mikołajem zapraszamy do adopcji to najwspanialszy prezent.Ale jeśli nie masz takiej możliwości może będziesz mógł podarować im karme?Zapraszamy zawsze w każdy wtorek lub mozna umowić sie telefonicznie z nami i naszymi podopiecznymi.
Wszystkim życzymy zdrowia i wielu pięknych chwil!!!
Dziękujemy za wsparcie i pomoc w uratowaniu jak najwiekszej ilości naszych braci!

23.11.2012

Paczka dla zwierzaczka

Mając na uwadze dobro naszych podopiecznych – bezdomnych i potrzebujących zwierząt z terenu gminy Police, zwracamy się z uprzejmą prośbą o pomoc.
Jak co roku nasze koło Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami organizuje akcję „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zime”.Liczymy na to, że chętnie włączycie się Państwo do naszej akcji. Przyda nam się wszystko, co w domach pracowników i uczniów szkoły może wydać się zbędne: koce, ręczniki, pościel. Potrzebujemy również karmy dla zwierząt, szczególnie dla kotów, a także kasz, ryżu, makaronów. Taka pomoc pomoże nam lepiej realizować nasze założenia, będziemy mogli pomóc większej ilości potrzebujących zwierząt, których liczba, szczególnie zimą wzrasta.
Wyrażamy głęboką nadzieję na pomoc z Państwa strony. Zebrane dary możemy odebrać w wyznaczonym przez Państwa terminie.

21.10.2012

Otrzymaliśmy zgłoszenie, że w lesie leży pies, potrącony przez samochód. Nie wykazuje żadnych odruchów. Psiak został przywieziony do naszej siedziby.
Dostał na imię Pikuś. Jest przyjaznym psiakiem.
Niestety jego łapka w wyniku zderzenia z samochodem,  jest mocno potrącona. Ma on również szereg uszkodzeń na głowie i łapach. Dostawał odpowiednią dawkę sterydów by pobudzić nerwy łapki do działania, niestety nie przyniosło to żadnego skutku.
Po konsultacji z trzema lekarzami z rożnych klinik, diagnoza była tylko jedna: powypadkowe uszkodzenie splotu barkowego, brak całkowitego czucia w łapie oraz porażenie nerwu promieniowego. A to oznacza tylko jedno: amputacje łapki.
W dniu  18.10.2012r Pikuś trzyłapek przeszedł operację amputacji łapki oraz kastracji.
PROSIMY O WSPARCIE FINANSOWE NA ODDANIE DŁUGU ZA PRZEPROWADZONĄ OPERACJĘ, LEKI ORAZ DALSZE LECZENIE!!
Pikuś to przyjazny, kochany chłopak. Szukamy dla niego dobrego domu. Na pewno odwdzięczy się wiernością i ogromną przyjaźnią, do końca swego życia

28.09.2012

Apel o pomoc!

Dwie siostry,sliczne 8 tyg szczeniaczki Koka i Hera prosza o pomoc!
Zostaly wyrzucone w lesie w tragicznym stanie.Juz na samym starcie swojego zycia nie mialy szczescia.
Mialy tysiace pchel,brzuszki tak duze,jakby pilke polknely.Przerazone,skulone w panice czekaly na smierc.
Teraz po badaniu skory i wizycie u weterynarza sa leczone i bardzo potrzebuja pomocy!
Najlepiej domek chociaz tymczasowy(do czasu wyleczenia).
Potrzebne sa szampony na gronkowca i leki na odpornosc.
Koce,posciel,karma dla szczeniat!
Teraz sa w trakcie leczenia i czekamy kiedy zacznia im odrastac wloski.
Musza byc co 2 dzien kapane i smarowane specjalnym plynem.
Przebywaja pod nasza opieka od 21 wrzesnia.