Podziękowania

2013

14 maja  podziękowania:

W dniu 14.05.2013r otrzymaliśmy od nowożeńców karmę w ramach akcji „Puszka zamiast kwiatuszka”.
Dziekujemy za przekazane dary i życzymy wszystkiego najlepszego na naowej drodze życia.

20130514_podz_2

20130514_podz_1

1 stycznia podziękowania:

W imieniu naszych podopiecznych pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy okazali serce i wsparli nasza akcję „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę”. Dziękujemy pracownikom Enea Operator Sp. z.o.o. Szczecin, szczególnie p. Bożenie Sz. , dzięki której zbiórka mogła się odbyć. Wszystkim osobom prywatnym, które pomogły naszym zwierzakom , nowożeńcom Asi i Radkowi Żerdzickim (życzymy wiele miłości!), a także najmłodszemu uczestnikowi naszej akcji- półrocznemu Karolkowi Nowaczykowi. Dzieki Wam nasi podopieczni mieli pełne brzuszki. Dziękujemy!

2012

Data: 08.09.2012r

Piknik Organizacji Pozarządowych

Składamy ogromne podziękowania dla:
1) Piekarni Arion- Polbak Sp. z o.o w Szczecinie za przekazanie ciasta oraz chleba;
2) Wyższej Szkoły Bankowości w Szczecinie poprzez przekazanie słodkości, kawy i herbaty;
3) Wszystkim osobom, które przekazały naszemu Towarzystwu ciasta, ciasteczka.
Cały dochód z datków zostanie przekazany na leczenie oraz sterylizacje naszych milusińskich.

Data:29.10.2012r

Składamy ogromne podziękowania dla rodziców dzieci i personelu Przedszkola Publicznego nr 11 w Policach za wpłatę na nasze konto. Zebrane środki zostaną przeznaczone na rzecz potrzebujących zwierząt.

Data: 09.08.2012r

W imieniu naszych podopiecznych, bezdomnych i porzuconych zwierząt, chcielibyśmy wyrazić swoją ogromną wdzięczność za bezinteresowną pomoc, w postaci zebranej karmy oraz wsparciu rzeczowemu, jaką otrzymaliśmy od:
1. Zakładu Linii Kolejowych w Szczecinie mieszczącym się przy ul. Korzeniowskiego 1 w Szczecinie.

Data: 09.08.2012r
Składamy ogromne podziękowania za bezinteresowną pomoc koordynatorce całej akcji Pani Ewie W., która dzięki swojemu zaangażowaniu uzbierała karmę oraz środki finansowe w:
1) Kawiarnii Tkacz Towarzyski mieszczącym się przy ul. Tkacka 64 w Szczecinie
2) Studiu Tańca Kimama mieszczącym się przy ul. Tkacka 64D w Szczecinie.

Dary ze ślubu Moniki i Łukasza K.

Składamy serdeczne podziękowania dla Moniki oraz Łukasza K. którzy zamiast kwiatków poprosili gości o karmę dla podopiecznych TOZ Police. Dziękujemy za przekazaną karmę, której obecnie bardzo potrzebujemy.

Składamy ogromne podziękowania dla Szkoły Podstawowej nr 2 w Policach mieszczącej się przy ul. Cisowej za wpłatę na nasze konto w ramach akcji „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę”. Zebrane środki zostaną przeznaczone na rzecz potrzebujących zwierząt.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Koło w Policach składa ogromne podziękowania dla wszystkich darczyńców, którzy przekazali na nasze konto wpłaty. Wszystkie pieniądze zostają wydatkowane na leczenie, sterylizacje, zakup karmy i wszelkie inne najpotrzebniejsze rzeczy. W imieniu naszych zwierzaczków, z całego serca dziękujemy!!
Dzięki Wam warto pomagać!

2011

Intermarche w Policach

październik 2011

Składamy ogromne podziękowania dla sklepu Intermarche, znajdującego się przy ul. Grunwaldzkiej 14 w Policach, za możliwość postawienia kosza na zbiórkę karmy na długi okres czasu oraz za przemiłą obsługę.

Przedszkole Publiczne Nr 1 „Calineczka” w Policach

maj 2011

Składamy serdeczne podziękowania wychowawcom i wychowankom Przedszkola Publicznego nr 1 w Policach za podarowanie nam ogromnej ilości karmy dla bezdomnych zwierząt. Wręczenie karmy odbyło się przy okazji wspaniałego Marszu Ekolaka. Jeszcze raz dziękujemy!

Gimnazjum nr 2 w Policach

marzec 2011

Po raz kolejny bardzo mocno dziękujemy Gimnazjum nr 2 za wpłatę na nasze konto. Zebrane środki zostaną przeznaczone na rzecz potrzebujących zwierząt.

Szkoła Podstawowa nr 3, Przedszkole Publiczne nr 9

luty 2011

Gorąco dziękujemy obu placówkom za zbiórkę karmy dla naszego Koła. Dzięki Wam więcej bezdomnych zwierząt będzie miało pełne brzuszki 🙂

Podziękowania za przekazaną karmę

styczeń 2011

Serdecznie dziękujemy Przedszkolu Publicznemu w Tanowie, P.P. nr 1 w Policach, P.P. nr 8 w Policach, P.P. nr 11 w Policach oraz Szkole Podstawowej w Tanowie za ofiarowanie naszemu Kołu karmy dla potrzebujących zwierząt.

2010

Gimnazjum nr 2 w Policach

marzec 2010

Pragniemy bardzo mocno podziękować Gimnazjum nr 2 za wpłatę na nasze konto. Przekazane fundusze przeznaczymy na pomoc zwierzętom w potrzebie.

Przedszkole Publiczne nr 11 w Policach

luty 2010

Składamy gorące podziękowania dla Przedszkola Publicznego nr 11 w Policach za przekazanie naszemu Kołu środków pieniężnych z przeznaczeniem na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Prowadzenie księgowości

luty 2010

Zarząd TOZ Koło w Policach składa serdeczne podziękowanie pani księgowej za bardzo dobrą współpracę oraz rzetelne i fachowe prowadzenie księgowości naszego Towarzystwa.

2009

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Policach

grudzień 2009

Przeogromną niespodziankę sprawiła nam SP Nr 2 mieszcząca się przy ul. Cisowej- na nasze konto wpłynęły pieniążki zebrane przez uczniów tej szkoły. Dzięki Waszej inicjatywie pomoc otrzymają najbardziej potrzebujące zwierzęta. Zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone m. in. na karmę oraz leczenie bezdomnych zwierząt.
Jeszcze raz gorąco dziękujemy!

Przedszkole Publiczne Nr 8 w Policach

listopad 2009

Składamy serdeczne podziękowania wychowawcom i wychowankom Przedszkola Publicznego nr 8 w Policach za podarowanie nam karmy dla bezdomnych zwierząt.Szkoła Podstawowa w Tanowie im. Jerzego Noskiewicza

listopad 2009

Bardzo mocno dziękujemy wychowawcom i uczniom Szkoły Podstawowej w Tanowie za zbiórkę karmy oraz przekazanie środków pieniężnych na leczenie i pomoc bezdomnym zwierzętom.Szkoła Podstawowa w Tanowie

październik 2009

Pragniemy bardzo mocno podziękować wychowawcom i uczniom Szkoły Podstawowej w Tanowie za wpłatę na nasze konto – przekazane środki pieniężne zostaną przeznaczone na leczenie i pomoc bezdomnym zwierzętom.

Przedszkole Publiczne nr 1 „Calineczka” w Policach

październik 2009

Serdecznie dziękujemy wychowawcom i wychowankom Przedszkola Publicznego nr 1 „Calineczka” w Policach za zbiórkę i dostarczenie nam 22 kg karmy dla bezdomnych zwierząt.

Przedszkole Publiczne nr 11 w Policach

październik 2009

Gorąco dziękujemy wychowawcom i wychowankom Przedszkola Publicznego nr 11 w Policach za ofiarowanie naszemu Kołu karmy dla bezdomnych kotów i psów.

Przedszkole Publiczne w Tanowie

październik 2009

Składamy serdecznie podziękowania dla wychowanków i wychowawców Przedszkola Publicznego w Tanowie za dostarczenie nam karmy dla zwierząt w potrzebie

SM „Chemik” przyjazna zwierzętom

wrzesień 2009

Serdecznie dziękujemy zespołowi Działu Administracji Technicznej SM „Chemik” za udostępnienie przyłącza cieplnego oraz wykonanie profesjonalnego wejścia w okienku dla kotów.
Mądry gospodarz wie, że lepiej mieć w piwnicy kilka kotów niż stado szczurów, które nie tylko powodują szkody, ale i również roznoszą niebezpieczne choroby.

Podziękowania dla mieszkańców naszej gminy

sierpień 2009

Pragniemy złożyć gorące podziękowania wszystkim mieszkańcom gminy Police, którzy dając swój podpis wsparli nasze starania o nową siedzibę. To właśnie dzięki Wam otrzymaliśmy nowe lokum! Zwierzęta w potrzebie nadal będą otrzymywać należytą pomoc, co bez siedziby nie byłoby możliwe. Jeszcze raz dziękujemy Wam w imieniu własnym, jak i naszych podopiecznych!