Aktualności

Kolejny (drugi – 04.10.2014r-  koncert zorganizowany na rzecz TOZ Police:)

Serdecznie dziękujemy przybyłym na Koncert w „Alter Ego” w Szczecinie.
Dziękujemy również właścicielowi lokalu za udostępnienie go oraz organizatorce imprezy Paulina G.


Pluszaki dokarmiają zwierzaki

W dniu 14.05.2013r Pani z biblioteka im. M. Skłodowskiej – Curie w Policach, zorganizowały imprezę „Pluszaki dokarmiają zwierzaki”. Panie zebrały pluszaki i inne drobiazgi i w zamian za to otrzymywały karmę dla zwierzaków. W ramach tej akcji udało się uzbierać karmę, która została przeznaczona dla naszych podopiecznych.
Członkowie TOZ Koło w Policach składają ogromne podziękowania.

Światowy Dzień Kota

W dniu 17.02.2013r wzięliśmy udział w „Dniu Kota”, w ramach którego otrzymałyśmy wyróżnienie za pomoc kotom. Tematem spotkania było omówienie życia kotów, zarówno tych domowych jak i wolnożyjących, bezdomnych. Przez ludzi kot ceniony jest jako zwierzę domowe oraz z powodu jego zdolności do niszczenia szkodników. Bardzo ważną kwestią jest uświadamianie ludziom znaczenie kotów w danym środowisku. Koty bezdomne, wolnożyjące potrzebują pomocy człowieka, w postaci: dokarmiania,  zapewnieniu schronienia, sterylizowania, by ograniczyć ich bezdomność, oraz leczenia. Koty to nasi przyjaciele, to kochane pieszczochy, i powinniśmy je szanować i traktować z godnością.
Członkowie TOZ Police

8 Września 2012r

VII Piknik Org. Pozarządowych

07.11.2012r

Dnia 7.11.2012r, miałyśmy spotkanie z uczniami filii szkoly nr 8 w Policach. Dzieci należą do Klubu Milośników Zwierząt. Przeprowadzona została miła pogawędka o zwierzakach, w towarzystwie kotów i psów przebywających od naszą opieką. Dzieci przyniosly karme i smakołyki dla naszych milusińskich.
Podarowałyśmy dzieciom gadżety z logo toz.