Jesienno-zimowa zbiórka karmy

19884112_945006448971383_7883791442972876784_n

Po raz kolejny prosimy o pomoc! Zbliża się jesień, potrzeby żywieniowe rosną, z każdym dniem zgłasza się do nas coraz więcej karmicieli wolno żyjących kotów, a… nasze półki w magazynie zaczynają świecić pustkami!
Dawno nie było u nas tak krucho z zapasami!
Prosimy Was o karmę dla naszych podopiecznych, każdą ilość suchej jak i mokrej. Nasi podopieczni w siedzibie muszą mieć zróżnicowaną karmę ze względu na sporą rozpiętość wieku- brakuje nam karmy dla kociąt. Wszyscy chętnie jedzą paszteciki z Rossmanna, ale nie pogardzą także inną karmą. Do tej pory dobrze nam się sprawdzała karma sucha Sanabelle i Josera (np. http://allegro.pl/josera-culinesse-10kg-losos-wybredne-koty…, http://allegro.pl/sanabelle-sensitive-lamb-10-kg-kot-i66795…).
Dla wolno żyjących przyda nam się Josera Josicat http://allegro.pl/josera-josicat-geflugel-kurczak-drob-18kg…, cena i jakość są przyzwoite i koty ją lubią.
To tylko nasze propozycje, podpowiedzi, ale tak naprawdę ucieszymy się z każdej puszki! Musimy zadbać o naszych podopiecznych.
Jeśli ktoś z Was jest w stanie nam pomóc i chce, bardzo dziękujemy! Karmę można wysłać na nasz adres ul. Bankowa 11fgh/6 Police, lub dostarczyć do nas po umówieniu się (bo nie zawsze jesteśmy w siedzibie).
Jeśli macie możliwość- puśccie naszą prośbę w świat, może Wasi znajomi także będą chcieli pomóc!