Niespodzianka od graczy dla naszych podopiecznych 18.05.2016r.

neispodzianka (2)

Niespodzianka od graczy dla naszych podopiecznych 18.05.2016r.

Często zdarza nam się otrzymywać od Państwa pomoc oraz niezbędne materiały, za co jesteśmy bardzo wdzięczne, jednak tym razem efekt końcowy przeszedł wszelkie nasze oczekiwania. Kilka tygodni temu skontaktował się z nami p. Bartek Kalemba, przedstawiciel firmy GAIJIN ENTERTAIMENT, wydawcy popularnej gry wojennej War Thunder. Chciał wspomóc naszą działalność, dlatego przekazał nam środki finansowe, które pozwoliły nam na zakup ponad 400 opakowań wysokiej jakości karmy. Dodatkowo, w dniu naszego spotkania, Bartek przywiózł nam ogromną paczkę wraz z sześcioma transporterami dla naszych mniejszych oraz większych milusińskich. 


Jak się później okazało, nie jest to pierwsza podobna inicjatywa w wykonaniu tego młodego człowieka i mamy nadzieję, że nie ostatnia.
Chciałybyśmy serdecznie podziękować za udzielone wsparcie, Bartkowi, firmie Gaijin Entertaiment , a także wszystkim uczestnikom tegorocznego wydarzenia „Skrzydła Historii”, z którego zyski zostały przeznaczone właśnie na pomoc naszym pupilom. Dla nas każda pomoc jest na wagę złota.
W najbliższych dniach będą mieli przyjemność zobaczyć nas Państwo w Telewizja Police oraz dowiedzieć się nieco o naszej działalności.