Category Uncategorized

Przedszkolaki dla zwierzaków!

przedszkolaki (3)

Od kilku lat nauczycielki z Przedszkola Publicznego nr 11 w Policach wraz ze swoimi wychowankami i ich rodzicami angażują się w pomoc na rzecz potrzebujących zwierząt z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Policach. Planowane działania przebiegają dwutorowo: prowadzona jest zbiórka darów w postaci karmy, koców, ręczników, pledów, itp. oraz organizacji przedstawienia charytatywnego w wykonaniu grupy dziecięcej „Słoneczek”. Zebrane dary przekazywane są na ręce wolontariuszy towarzystwa...

Czytaj więcej

Przekaż swój 1% dla naszych podopiecznych

WOLONTARIUSZE kopia (1)

1%. Jak co roku prosimy o przekazanie naszym podopiecznym 1% Waszego podatku. Was to nie kosztuje nic, a dla nas to możliwość działania na większą skalę. W ciągu roku trafia do nas wiele przypadków, które wymagają szerszej diagnostyki i długiego leczenia. Każdemu zwierzęciu, któe do nas trafia, zawsze dajemy szansę i o każde walczymy tak samo. Możemy to robić dzięki Waszej pomocy!

 

Pomóż nam!

Czytaj więcej

Puszka zamiast kwiatuszka

WEDDING 100x200mm_2 kopia

Nieługo zacznie się sezon ślubny. Chciałybyśmy zachęcić do wzięcia udziału w naszej akcji i wciągnięcia w to gości, którzy będą z Wami celebrowali Wasz wielki dzień. Jeśli chcielibyście pomóc naszym podopiecznym, poproście o karmę czy zabawki dla naszych podopiecznych, zamiast kwiatów, które przyniosą tylko chwilowy uśmiech.

Czytaj więcej

Akcja- zima

Zbliża się zima. Jak co roku prosimy Was o pomoc dla wolno żyjących kotów. Same, bez naszej pomocy, nie mają szansy na przetrwanie.

Czytaj więcej

Z wizytą u przedszkolaków

14523259_1203913466332132_3980302196278038525_n
W tym tygodniu wraz z bokserką Nikitą odwiedziłyśmy przedszkolaki z „Urwiska” w Policach. Jak zwykle przy okazji takich spotkań poopowiadałyśmy maluchom jak należy opiekować się i zajmować zwierzakami. Jest to kolejna taka nasza akcja w tym roku. Cieszy nas, że maluchy są bardzo zainteresowane takimi spotkaniami i, że dzięki temu rośnie nam pokolenie, które będzie miało na względzie dobro zwierzaków.
Insp. Katarzyna J.
Insp. Adrianna M.

Czytaj więcej

Kocięta do adopcji!

DSCN6395

W naszej kociarni na swoje domy nadal czeka kilkanaście kociąt różnej maści i w różnym wieku. Każdy z nich jest wyjątkowy i każdy zasługuje na kochający dom.
W sprawie adopcji prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 794 944 165, 609 932 424

Czytaj więcej

Nie porzucaj

nie porzucaj

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce rozpoczęło ogólnopolską kampanię „Nie porzucaj”
Głównym celem kampanii jest zwrócenie uwagi na drastyczny problem porzucania zwierząt domowych w Polsce, który szczególnie narasta w okresie wakacyjnym. Istotną jej intencją jest także pozyskanie jak najszerszej grupy społeczeństwa do wsparcia działań odnośnie humanitarnego traktowania zwierząt i rozumienia pełnej odpowiedzialności człowieka za ich życie...

Czytaj więcej

Hekatomba kociąt!

osesek (5)
Łącznie w naszej siedzibie przebywa 11 kociąt oraz czwórka starszych kotów (5 miesięcy, 7 miesięcy, 5 lat oraz około 10).
Większość z nich wymaga leczenia (w przypadku kociąt- koci katar), wszystkie wymagają odrobaczenia, starsze czekają za zabiegi kastracji.
Przyda nam się każda ilość karmy, szczególnie dobrej, wartościowej karmy dla maluchów...
Czytaj więcej

Upał zabija!

13501867_1191842194180013_7174885194278967612_n
Zwierzęta także cierpią z powodu wysokich temperatur. Nie pozwól na to- wystaw miskę z wodą!
Czytaj więcej

Niespodzianka od graczy dla naszych podopiecznych 18.05.2016r.

neispodzianka (2)

Niespodzianka od graczy dla naszych podopiecznych 18.05.2016r.

Często zdarza nam się otrzymywać od Państwa pomoc oraz niezbędne materiały, za co jesteśmy bardzo wdzięczne, jednak tym razem efekt końcowy przeszedł wszelkie nasze oczekiwania. Kilka tygodni temu skontaktował się z nami p. Bartek Kalemba, przedstawiciel firmy GAIJIN ENTERTAIMENT, wydawcy popularnej gry wojennej War Thunder...

Czytaj więcej